Ik zoek een woning
Heijtsveld 159, Gemert
Te koop
Speels ingedeelde hoekwoning met zonnige achtertuin, carport, ruime woonkamer en 3 slaapkamers.

Prijs € 198.000,- k.k.
Begane grond
Hal met meterkast en deels betegelde toiletruimte met fontein. Ruime en lichte woonkamer met laminaatvloer en spuitwerk wandafwerking. Open keuken met luxe hoekopstelling, kunststof blad, koelkast, vaatwasser, magnetron, keramische kookplaat en rvs afzuigkap. Aan de achterkant is een ruime bijkeuken met diverse kastjes, aansluiting wasmachine en een achterdeur. Bij de woning is een brede, zonnige achtertuin met gazon, terras en eigen achterom met een carport.
Verdieping
Geheel betegelde badkamer met douchecabine, toilet en vaste wastafel. Twee ruime slaapkamers met dubbele beglazing, vloerbedekking en spuitwerk plafonds. De ouderslaapkamer biedt toegang tot het speelse balkon met veel zon. Via een vaste trap is de ruime 3e slaapkamer bereikbaar. Hier is vloerbedekking, veel ramen, bergruimte in de schuinte en een vlizotrap naar de vliering. Op de vliering is het mechanische ventilatie-systeem en de HR CV-ketel (2000).
Bijzonderheden
Inhoud ca. 322 m³, perceel ca. 235 m².
Deze woning kopen?
Om doorstroming op de woningmarkt van Gemert-Bakel te bevorderen, hanteert Goed Wonen selectiecriteria bij de verkoop van de woningen. Dit betekent dat huurders van Goed Wonen, die een huurwoning achterlaten, voorrang hebben. De kandidaat die daarvan de langste woonduur heeft, gaat voor. Reageren er geen huurders van Goed Wonen dan wordt de volgorde bepaald op basis van loting.
Kosten Koper
Naast de verkoopprijs betaalt u Kosten Koper. Deze kosten bestaan uit de overdrachtsbelasting, notariskosten en (eventueel) de afsluitprovisie van uw hypotheek.
Reageren
Heeft u interesse, vult u de woonbon koop in.

