Verhuur appartementen Doonheide II start volgende week

In februari is de bouw van de 18 appartementen klaar
Heb je interesse? Houd Wooniezie goed in de gaten. Volgende week komen de appartementen op Wooniezie.
Deze 18 nultreden appartementen zijn gelegen in één gebouw. In het gebouw is een lift aanwezig. De meeste appartementen hebben dezelfde grootte, er zijn enkele grotere met name op de hoeken. Meer informatie komt op Wooniezie te staan.
Nultreden appartementen
Een appartement dat intern en extern toegankelijk is. Intern toegankelijk betekent dat vanuit de woonkamer de keuken, het toilet, de badkamer en ten minste één slaapkamer zonder traplopen te bereiken zijn. Extern toegankelijk wil zeggen dat de woonkamer van het appartement vanaf de straat te bereiken is zonder traplopen. In dit geval dus met een lift.
'Prachtig wonen in Gemert'; dat is Doonheide II. Een plek waar comfort, duurzaamheid, groen, rust en levendigheid in balans zijn.